Eesti keeles

Taani-Eesti Kaubanduskoda (taani keeles Dansk-Estiske Handelskammer ning inglise keeles Danish-Estonian Chamber of Commerce) on asutatud 2007 aastal jätkuks 1996 aastal loodud ning aktiivselt koos käinud Taani-Eesti äriklubile. 

Taani-Eesti Kaubanduskoja eesmärgiks on arendada majandussuhteid kahe riigi: Taani ja Eesti vahel. Kaubanduskoda on sotsiaalne võrgustik, mis aitab ettevõtjatel üksteist leida ning toetada teineteist teadmiste, kogemuste ja kontaktidega. Korraldame jooksvalt ärilisi kui vaba aja sündmusi: seminare, konverentse, spordisündmusi, ettevõtete külastusi, delegatsioone Eestisse ja Taani. Lisaks pakume erinevaid äriteenuseid sh turu ülevaade, ärikultuuri tutvustamine, kontaktide leidmine, ettevõtete omavaheline kokku viimine.

Kaubanduskojale kuulub veebilehekülg www.decc.ee ning Facebooki leht https://www.facebook.com/danishestonianchamberofcommerce/  Saadame oma liikmetele uudiskirja, et hoida oma liikmeid kursis kaubanduskoja tegevusega, Eesti ja Taani uudistega. Uudiskirjas on võimalik koja liikmetel oma teavitusi jagada.

Taani-Eesti Kaubanduskojal on 60 liiget (2016) erinevatest valdkondadest nii Eestis kui Taanis. Kaubanduskoja liikmelisus on avatud ettevõtetele, mille tegevus on seotud Taani-Eesti (majandus)-suhetega ning eraisikutele, kes on seotud Taani keele, kultuuri või majandusega. Meie liikmete nimekirja leiab siit. Liikmelisus on jagatud 4 erineva taseme vahel, millest ettevõttele kulukamad annavad võimaluse koja tegevust sponsoreerida ning seeläbi soovi korral ka oma ettevõtet läbi koja tegevuse reklaamida. Koda on mittetulundusühing, mille sissetulekutest enamuse moodustavad liikmemaksud. Väiksema osa eelarvest teenime erinevaid projekte läbi viies. Taani-Eesti Kaubanduskoda on oma tegevuses sõltumatu ega ole seotud ühegi poliitilise liikumisega. Kaubanduskoda on Eesti Välisinvestorite Nõukogu (FICE Foreign Investors’ Council In Estonia) asutaja liige.